Akademi - S.S.S.Toggle

Sıkça Sorulan Sorular

Çizim Bilmeme Gerek Var mı?

Biz The Animotion Akademi olarak bütün öğrencilerimizin aynı seviyede olduklarını öngörüp sanki hiç kimse çizim bilmiyormuş gibi eğitimlerimizi veriyoruz. Eğitim boyunca ders anlatımı dışında ders esnasında bütün öğrencilerimizle tek tek ilgilenip eksiklerini gidermek için gayret gösteriyoruz. Bu yüzden herhangi bir bilginiz olmasa dahi buradan çıktığınızda en iyi eğitimi alıp çizim yapabileceksiniz.

Kurslara Katılmak İçin Koşul Nedir?

Öncelikle hepinizi büromuza beklemekteyiz. Ortamımızı görüp neler yapabileceğimize birlikte bakmalıyız. Ardından eğer basit bir bilgisayar kullanımına sahipseniz, hemen kursumuza başlayabilirsiniz. Sadece önce kendinize sonrada The Animotion Akademi' ye inanmanız yeterli olacaktır.

Kursun Sonunda Aldığım Sertifika Bütün Dünya'da Geçerli mi?

Kurslarımızdan mezun olan bütün kursiyerlerimiz MBB WIEN sertifikasına sahip olacaktır. Ve bu sertifikamız elbette bütün dünyada geçerlidir.

Kurs Takvimi Bana Uymuyorsa Ne Yapabilirim?

Sizin boş zamanınıza uygun bir takvim ayarlanıp eğitmenlerimizden size özel birebir ders alma imkanına sahipsiniz

Eger grupsanız "minimum 5 kişi olmak koşuluyla" size özel bir takvim ve size özel sınıf ayarlanır

Öğrenciniz Olmadığım Halde Programlar ile İlgili Aklıma Takılan Soruları Sorabilir miyim?

Facebook grubumuza katılıp buradan aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Ve eğer vaktiniz varsa sizi ofisiimze bekler ve her türlü sorunuzu seve seve cevaplayabiliriz.

ShutDown